Wrocław hostel

Jeśli bardzo zależy nam na tym, aby oszczędzać, mamy do wyboru hostele. Wrocław został ostatnio wybrany przez studentów z całej Polski na miasto dysponujące najlepszą bazą hostelową. Rzeczywiście, akurat to miasto oferuje wszelkiego rodzaju hostele. Wrocław nastawiony jest na turystę, zwłaszcza młodego. Mówi się nie bez powodu, że to miasto studentów.

Grecja samolotem

Chcecie wybrać się Państwo na wspaniałe, niezapomniane wakacje? Biuro podróży Gandalf zaprasza do skorzystania ze swojej bogatej oferty. Grecja to kraj do którego komfortowo i szybko można dostać się samolotem. Krystalicznie czyste akweny, śródziemnomorska atmosfera i opinia kultowego Państwa dla wszystkich fanów zagranicznego wypoczynku z pewnością złoża się na wyjazd, który będziecie wspominać do końca życia. Równie tanio i wygodnie możecie też wybrać się z nami do Chorwacji czy Turcji. Polecamy!

Zielone szkoły w górach

Z myślą o potrzebach młodzieży oraz nauczycieli, którzy chcą połączyć doskonały wypoczynek z możliwością rozwijania swoich umiejętności. Schronisko PTTK "Trzy Korony" postanowiło organizować pełne wrażeń zielone szkoły w górach. Oferujemy nie tylko najlepsze noclegi, ale też mnóstwo dodatkowych atrakcji na każdy dzień.

Góralski Dwór

Pensjonat Góralski Dwór to eleganckie, ale przede wszystkim tanie noclegi. Kościelisko - to właśnie tutaj znajduje się nasz obiekt. Jesteśmy pewni, że dzięki odpowiedniemu dostosowaniu się do oczekiwań wszystkich turystów przez wiele lat stworzyliśmy tutaj oazę spokoju i doskonałej, górskiej atmosfery. Tanie noclegi w Pensjonacie Góralski Dwór spełnią oczekiwania każdego gościa, a na pewno tego, który szuka w górach odrobiny spokoju i chwili zapomnienia od spraw codziennych. Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Zielone szkoły

Specjalnością działającej w branży turystycznej firmie Sport Academy jest organizacją wyjątkowych wyjazdów wakacyjnych i zimowych dla najmłodszych i trochę starszych. Zapraszamy na tematyczne kolonie dla dzieci, zarówno sportowe (narciarskie, żeglarskie, windsurfingowe), jak i artystyczne (plastyczne, taneczne, aktorskie). Proponujemy również atrakcyjne pomysły na wycieczki szkolne, zielone szkoły czy wyjazdy integracyjne. Zapewniamy opiekę profesjonalnej, doświadczonej kadry oraz mnóstwo niezwykłych atrakcji.