Zielone szkoły w górach

Z myślą o potrzebach młodzieży oraz nauczycieli, którzy chcą połączyć doskonały wypoczynek z możliwością rozwijania swoich umiejętności. Schronisko PTTK "Trzy Korony" postanowiło organizować pełne wrażeń zielone szkoły w górach. Oferujemy nie tylko najlepsze noclegi, ale też mnóstwo dodatkowych atrakcji na każdy dzień.

Agroturystyka Bory Tucholskie

Urlop spędzony z dala od miejskiego zgiełku potrafi dodać energii jak nic innego. Doskonałym wyborem jest agroturystyka, zlokalizowana w pięknym otoczeniu, takim jak Bory Tucholskie. Bogactwo tutejszej przyrody urzekło już niejednego wczasowicza. Jako właściciele rodzinnego rancza proponujemy noclegi z wyżywieniem, możliwość zrobienia ogniska czy skorzystania z kajaków, a także miłego spędzenia czasu na leżaku nad jeziorem.

Tanie noclegi

Oferujemy bardzo komfortowe i tanie noclegi w Hostelu Gacjusz w centrum Łodzi. Oferujemy jedno - lub wieloosobowe pokoje, dzięki czemu będziecie mieli zapewnione najlepsze warunki. W cenę noclegu wliczone jest śniadanie, a także stały dostęp do dobrze wyposażonej kuchni oraz salonu. Dzięki świetnej lokalizacji będziesz mógł w każdej zwiedzać miasto!

Hotel Stare Miasto Poznań

Komfortowy, wygodny i elegancki - taki jest nasz hotel. Stare Miasto w Poznaniu, w którym został zlokalizowany, cieszy się dużym zainteresowaniem turystów, jest to więc doskonałe położenie. Jesteśmy otwarci na potrzeby naszych gości i staramy się robić wszystko, by spełnić ich oczekiwania. Zapraszamy do rezerwacji noclegu - jesteśmy pewni, że pobyt u nas będziesz wspominać z przyjemnością. Serdecznie zapraszamy również na naszą stronę internetową, w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

Sale weselne Kaszuby

Szukasz wyjątkowego miejsca na najważniejszy dzień w życiu? W naszym hotelu posiadamy przepiękne sale weselne dopasowane do liczby Twoich gości. Nieważne czy będzie ich sto, czy też trzysta - dla każdego znajdzie się miejsce zarówno przy stoliku, jak i na parkiecie. Zapewniamy, że posiadamy najlepsze miejsce do tego typu imprez na Kaszubach.