Wrocław hostel

Jeśli bardzo zależy nam na tym, aby oszczędzać, mamy do wyboru hostele. Wrocław został ostatnio wybrany przez studentów z całej Polski na miasto dysponujące najlepszą bazą hostelową. Rzeczywiście, akurat to miasto oferuje wszelkiego rodzaju hostele. Wrocław nastawiony jest na turystę, zwłaszcza młodego. Mówi się nie bez powodu, że to miasto studentów.

Apartamenty Kościelisko

Wygodnym noclegiem są dla Państwa apartamenty? Zakopane i Kościelisko to miasta, w których napotka można ścierające się ze sobą na każdym kroku oznaki bytności kultury góralskiej. Mnóstwo tutaj różnorodnych zabytków, których zwiedzanie może być dobrym sposobem, by ciekawie spędzić wczasy. Apartamenty w Zakopanem i Kościelisku - Tatry zapraszają do siebie także wieloma możliwościami czynnego spędzania czasu. Można tutaj nie tylko wylegiwać się na pięknych Krupówkach, czy też nad basenami w kurortach, ale także pływać na desce, nurkować, grac w golfa i urządzać piesze wycieczki.

Czarter jachtu

Planujecie aktywnie spędzić kilka wolnych dni? Polecamy czarter jachtu! Nasze nowoczesne, bezpieczne i komfortowe jednostki pływające czekają na Was w mazurskim porcie. Jesteśmy przekonani, że na łodzi doskonale będziecie się bawić, podziwiając przy okazji przyrodę. Gwarantujemy korzystne ceny wynajmu!

Grecja samolotem

Chcecie wybrać się Państwo na wspaniałe, niezapomniane wakacje? Biuro podróży Gandalf zaprasza do skorzystania ze swojej bogatej oferty. Grecja to kraj do którego komfortowo i szybko można dostać się samolotem. Krystalicznie czyste akweny, śródziemnomorska atmosfera i opinia kultowego Państwa dla wszystkich fanów zagranicznego wypoczynku z pewnością złoża się na wyjazd, który będziecie wspominać do końca życia. Równie tanio i wygodnie możecie też wybrać się z nami do Chorwacji czy Turcji. Polecamy!

Emigracja Australia

Zastanawiasz się nad przeprowadzką za granicę? Emigracja do Australii to bardzo ważna decyzja. Pomożemy Ci ją podjąć. Dzięki naszym ekspertom z firmy Perfect dowiesz się, jakie formalności powinieneś załatwić przed podróżą, a także wybierzesz miasto, w którym chciałbyś się rozwijać. Z nami odkryjesz Sydney, zobaczysz Melbourne, zwiedzisz Perth lub przespacerujesz się po ulicach Gold Coast. A przy tym poduczysz się języka i poznasz inną kulturę. Zapraszamy na konsultacje, które odbywają się w naszym wrocławskim biurze.

Wycieczki klasowe

Serdecznie zapraszamy do organizowanych przez nas wycieczek i wyjazdów. U nas nie można się nudzić! Część rekreacyjna, jaką przygotowaliśmy dla naszych gości z pewnością spotka się z zainteresowaniem dzieci. Wycieczki i zielone szkoły nad morzem to jednak głównie okazja na piesze i zbieranie bursztynów, które dają możliwość podziwiania wyjątkowej przyrody, jaką dysponuje polskie morze. W tej okolicy natura jest wyjątkowo piękna i dzika. Zapraszamy do skorzystania z naszej atrakcyjnej oferty.