Kurs Wedding Planner

Jeśli pragną Państwo zdobyć szereg praktycznych umiejętności, które pozwolą na zajęcie się organizacją ważnych uroczystości rodzinnych, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez Akademię Ślubną. Zapraszamy do udziału w kursie Wedding Planner, możliwym do odbycia zarówno w tradycyjny sposób, jak i przez internet. Przygotowaliśmy autorski program, który w krótkim czasie przynosi zadowalające efekty. Kładziemy nacisk na praktykę, a doświadczeni trenerzy omówią dokładnie wszystkie istotne zagadnienia.

Półkolonie dla dzieci

Nasze centrum muzyki i szkoła dźwięków w Białymstoku prowadzi zajęcia artystyczne w ofertę których wchodzą półkolonie dla dzieci. To świetny czas dla najmłodszych, aby nauczyć się różnych technik śpiewu, gry na pianinie czy gitarze oraz dla maluchów, którzy znają już podstawy- przygotować się do różnego typu konkursów i festiwali. Nasza szkoła muzyczna oferuje ciekawe zajęcia dla pociech w każdym wieku. Używamy różnych technik i form zabawy, które mają na celu zainteresować uczestników oraz rozwinąć ich umiejętności.

Nauka jazdy w krakowie

Przedstawiamy naukę jazdy w Krakowie w ośrodku szkolenia kierowców Juma. Prowadzimy kursy od podstaw jak również jazdy doszkalające. Z naszą pomocą na pewno nie oblejesz egzaminu! My uczymy, jak jeździć, a nie jak po prostu zdać. Kurs składa się z trzydziestu godzin nauki teorii przepisów ruchu drogowego oraz z dwudziestu godzin praktycznej nauki prowadzenia samochodu. Sprawdź, czy Tobie to wystarczy. Zapraszamy osoby niepełnosprawne myślące o zrobieniu prawa jazdy. Posiadamy auto prowadzone wyłącznie za pomocą rąk.