Kursy BHP Łódź

Usługi BHP to szereg różnorodnych zadań, które coraz chętniej powierza się specjalistom. W naszej firmie znajdą Państwo wyłącznie doświadczonych fachowców, którzy pracują w branży od lat. Serdecznie zapraszamy Państwa do bliższego zapoznania się z naszą szeroką ofertą profesjonalnie świadczonych usług takich jak m.in kursy BHP oraz wizyty w naszej siedzibie w Łodzi!

Kursy barmańskie

Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, że sztuka przyrządzania alkoholi to bardzo szybko rozwijająca się dziedzina, która wymaga dużej wiedzy i warsztatu. Organizowane przez nas kursy barmańskie nauczą zawodu od strony praktycznej i teoretycznej. Poza degustacjami różnego rodzaju rzadkich alkoholi i technikami przyrządzania drinków uczestnicy zapoznają się z psychologią w zawodzie, sommelierstwem czy układaniem karty win.

Praca holandia Kalisz

Nie możesz znaleźć zatrudnienia? Jesteś otwarty na nowe doświadczenia i nie boisz się wyzwań? Tymczasowa praca w Holandii jest dobrym rozwiązaniem. Zyskasz nie tylko w pełni legalną posadę przy montowaniu paneli słonecznych, ale również będziesz miał szansę przeżyć piękne chwile w zagranicznym kraju i doszlifować język obcy. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub wizyty w naszym biurze w Kaliszu.

wynajem pracowników z ukrainy

Chcesz powiększyć kadrę w swoim przedsiębiorstwie budowlanym? Szukasz osób na posadę tymczasową w gospodarstwie? Nasza firma prowadzi wynajem pracowników z Ukrainy - proponujemy szereg usług (payroll, leasing). Pomagamy w cudzoziemcom w rekrutacji i zdobyciu legalnego zatrudnienia w Polsce. Zajmujemy się formalnościami i dokumentami, co odciąża przedsiębiorców od tych obowiązków.

Kurs Wedding Planner

Jeśli pragną Państwo zdobyć szereg praktycznych umiejętności, które pozwolą na zajęcie się organizacją ważnych uroczystości rodzinnych, to zachęcamy do zapoznania się z ofertą przygotowaną przez Akademię Ślubną. Zapraszamy do udziału w kursie Wedding Planner, możliwym do odbycia zarówno w tradycyjny sposób, jak i przez internet. Przygotowaliśmy autorski program, który w krótkim czasie przynosi zadowalające efekty. Kładziemy nacisk na praktykę, a doświadczeni trenerzy omówią dokładnie wszystkie istotne zagadnienia.