Architekt Warszawa

Interesuje Cię profesjonalny architekt? Szukasz człowieka, który urzeczywistni Twoje marzenia o własnym, oryginalnym domu lub mieszkaniu? Już dziś zapoznaj się z naszą ofertą. Prace naszego studio znane są na terenie całej Polski, nie tylko w takich miastach jak Warszawa czy Łódź. Dowiedź się więcej. Zapraszamy.

Kursy BHP Łódź

Usługi BHP to szereg różnorodnych zadań, które coraz chętniej powierza się specjalistom. W naszej firmie znajdą Państwo wyłącznie doświadczonych fachowców, którzy pracują w branży od lat. Serdecznie zapraszamy Państwa do bliższego zapoznania się z naszą szeroką ofertą profesjonalnie świadczonych usług takich jak m.in kursy BHP oraz wizyty w naszej siedzibie w Łodzi!

BHP Włocławek

Przedsiębiorstwo z siedzibą we Włocławku prowadzi profesjonalne szkolenia BHP dla kadr. Oferowane usługi kierowane są zarówno do mniejszych firm prywatnych, jak również większych, państwowych spółek poszukujących doświadczonej osoby, która przekaże w przystępny sposób wiedzę dotyczącą bezpieczeństwa pracy.

Kursy barmańskie

Wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, że sztuka przyrządzania alkoholi to bardzo szybko rozwijająca się dziedzina, która wymaga dużej wiedzy i warsztatu. Organizowane przez nas kursy barmańskie nauczą zawodu od strony praktycznej i teoretycznej. Poza degustacjami różnego rodzaju rzadkich alkoholi i technikami przyrządzania drinków uczestnicy zapoznają się z psychologią w zawodzie, sommelierstwem czy układaniem karty win.

Praca w holandii Kalisz

Nie możesz znaleźć zatrudnienia? Jesteś otwarty na nowe doświadczenia i nie boisz się wyzwań? Tymczasowa praca w Holandii jest dobrym rozwiązaniem. Zyskasz nie tylko w pełni legalną posadę przy montowaniu paneli słonecznych, ale również będziesz miał szansę przeżyć piękne chwile w zagranicznym kraju i doszlifować język obcy. Zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub wizyty w naszym biurze w Kaliszu.