Dobry psycholog Wrocław

Jeśli potrzebny jest Wam sprawdzony, skuteczny i dobry psycholog zapraszamy do ustalania terminów spotkań w naszych gabinetach. Znajdziecie u nas wsparcie ze strony doświadczonych specjalistów, dzięki którym możliwe jest radzenie sobie z codziennymi trudami i niespotykanymi sytuacjami. Możecie się z nami spotkać we Wrocławiu.

Kardiolog

O Twoje serce niech zadba profesjonalny kardiolog. Wrocław to miasto, w którym duże tempo życia sprawia, że często występują u mieszkańców kłopoty z serce. Dlatego warto odwiedzić naszą kompleksową Przychodnię Kardiologiczną CardioHome, w której zbadasz się i sprawdzisz, czy nic Ci nie dolega, czy potrzebujesz jednak opieki lekarzy-specjalistów. Kardiolog w naszej przychodni sprawdzi jak działa Twoje serce i układ naczyniowy, zaleci specjalistyczne badania diagnostyczne i w razie jakichkolwiek problemów udzieli Ci profesjonalnej pomocy!

okulistyka Częstochowa

Nasza placówka zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem wad widzenia. Okulista dziecięcy gabinetu Oculis przeprowadza między innymi badanie wzroku pod kątem trudności szkolnych oraz pomiar ostrości i ocenę postrzegania obuocznego. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo pełen zakres usług. Zapraszamy!

USG Gdynia

Gabinet świadczy usługi z zakresu rehabilitacji ambulatoryjnej oraz domowej zarówno osób starszych, jak i dzieci oraz kobiet w ciąży. Fizjoterapia w Przychodni Morskiej w Gdyni obejmuje między innymi krioterapię, sonoterapię, laseroterapię, magnetoterapię, hydroterapię, a także światłolecznictwo. W przypadku osób po urazach ortopedycznych, wypadkach komunikacyjnych, udarach czaszkowo-mózgowych oraz zabiegach operacyjnych, istnieje możliwość umówienia wizyty domowej, po wcześniejszym uzgodnieniu drogą telefoniczną.

klejenie żylaków

Świadczymy pomoc w leczeniu różnego rodzaju poszerzeń żył powierzchownych systemem VenaSeal. Klejenie żylaków wykonywane jest bez znieczulania i może być stosowane do usuwania zarówno małych, jak i dużych zmian. Zabieg trwa około pół godziny i nie wymaga późniejszej hospitalizacji oraz nie powoduje przebarwień.

klinika stomatologiczna

Nasza klinika stomatologiczna to przede wszystkim kompleksowa obsługa pacjentów. Naszą misją jest świadczenie usług na najwyższym możliwie poziomie. Leczenie kanałowe, implanty, wybielanie zębów, dentysta dziecięcy to tylko niektóre z oferowanych usług. Gabinet wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, co daje nam szansę na zapewnienie naszym pajetom komfortu i pewności.

Herbalife odchudzanie

Herbalife to firma o wieloletniej tradycji, która ma w swej ofercie produkty wysokiej jakości, które wybierane są przez osoby preferujące zdrowy styl życia, a także te, które poszukują rozwiązania zapewniającego skuteczną kontrolę wagi i odchudzanie. Oferowane przez nas produkty Herbalife to sposób na dostarczenie organizmowi najważniejszych składników odżywczych. Pozwalają one na poprawę odporności, a także stanu skóry, ciała czy włosów. Na naszej stronie internetowej dostępny jest formularz, którego wypełnienie pozwala na uzyskanie fachowej porady żywieniowej u naszego konsultanta.

poduszka ortopedyczna opinie

Jednym z niezbędnych artykułów dziecięcych, których nie powinno zabraknąć w łóżeczku malucha będzie poduszka ortopedyczna. Opinie zadowolonych rodziców wskazują na jej wysoką skuteczność w zapobieganiu asymetrii czaszki i korygowaniu już istniejących zniekształceń. Podkład jest hipoalergiczny i może być prany w pralce.

Badania kierowców Kalisz

Jeżeli pragniesz podjąć pracę w przedsiębiorstwie transportowym, logistycznym lub przy produkcji, niezbędne będzie uzyskanie odpowiedniego zaświadczenia od psychologa transportu. Jeden z nich przyjmuje w Pracowni SENS w Kaliszu, gdzie na specjalnym sprzęcie przeprowadza badania kierowców oraz psychotesty.

Body dla chorych

W ofercie naszego sklepu znajdziesz specjalną odzież, która zabezpiecza przed niekontrolowanym rozbieraniem się w nocy. Body dla chorych wyposażone jest w specjalne zamki z tyłu oraz w kroku. Dzięki takiemu zabiegowi, opiekun z łatwością może ściągnąć to ubranie z niepełnosprawnego. Materiały do produkcji kombinezonów dobieramy tak, aby nie ograniczać ruchów osoby noszącej.

mata sorbentowa

Firma oferuje produkty, które zapewniają bezpieczeństwo w razie wypadków. Jednym z oferowanych produktów jest mata sorbentowa, używana w razie wycieku lub rozlania się substancji chemicznych. Może być używana nawet do uprzątnięcia bardzo niebezpiecznych surowców - jest również bardzo wydajna, bo może wchłonąć dwudziestokrotność własnej wagi.

Defibrylatory AED

Witaj w Walmed. Jako dystrybutor najnowocześniejszego sprzętu medycznego oferujemy defibrylator Lifepak - idealny do ratowania życia osoby nieprzytomnej z oznakami zatrzymania krążenia. Pobudzenie bicia serca prądem elektrycznym pozwala błyskawicznie przywrócić bicie serca i podtrzymywać je do udzielenia pomocy.

Prywatny psychiatra

W ramach świadczonego przez gabinet wsparcia, możliwe jest otrzymanie recepty na leki, które mogą pomóc w np. zaburzeniach lękowych, depresji czy zaburzeniach obsesyjno-kompulsyjnych. Prywatny psychiatra świadczy pomoc dla osób, które chcą uzyskać pomoc w problemach ze zdrowiem. W nagłych przypadkach możliwe jest skorzystanie z wizyty bez kolejki.

Modelowanie ust

Centrum medyczne oferuje pomoc z zakresu medycyny estetycznej, obejmującej m.in. zabiegi z wykorzystaniem kwasu hialuronowego. Przy jego pomocy możliwe jest powiększanie oraz modelowanie ust, a także podniesienie kącików. Kwas hialuronowy, dzięki zdolności wiązania wody, zapewnia również odpowiedni poziom nawilżenia warg.

Koncentrator tlenu  Rybnik

Zajmujemy się działalnością handlową i usługową w branży medycznej, w ramach której zajmujemy się wynajmem funkcjonalnego sprzętu. Express-Med ma do zaoferowania m. in. niezbędny u osób borykających się z problemem niewydolności oddechowej koncentrator tlenu. Rybnik to miasto, w której nasza wypożyczalnia udostępnia wyłącznie urządzenia wykazujące się świetnymi parametrami, które są w pełni niezawodne. Zapewniamy, że dzięki nim będziecie w stanie otoczyć właściwą opieką Pacjenta, który w czasie choroby przebywa w domu.

Mąka bio

Nasz sklep zaopatrzy Cię w wysokiej jakości żywność ekologiczną. Proponujemy zdrowe rozwiązania, także dla osób z alergiami i nietolerancjami pokarmowymi. Polecamy także bardzo przydatny produkt w kuchni, jakim jest mąka bio. W asortymencie posiadamy ekologiczną orkiszową, żytnią razową, jaglaną, kokosową, kukurydzianą, a także migdałową i owsianą.

Części zamienne do masek CPAP

W ofercie naszego sklepu znaleźć można nowoczesne i niezawodne aparaty CPAP. Jest to profesjonalny sprzęt przeznaczony dla ludzi leczących bezdech senny. Udostępniamy również części zamienne do masek oraz akcesoria wspomagające pracę tych urządzeń, takie jak przewody powietrzne, uszczelki, klipsy magnetyczne i wiele więcej.