Dobry psycholog Wrocław

Jeśli potrzebny jest Wam sprawdzony, skuteczny i dobry psycholog zapraszamy do ustalania terminów spotkań w naszych gabinetach. Znajdziecie u nas wsparcie ze strony doświadczonych specjalistów, dzięki którym możliwe jest radzenie sobie z codziennymi trudami i niespotykanymi sytuacjami. Możecie się z nami spotkać we Wrocławiu.

Kardiolog

O Twoje serce niech zadba profesjonalny kardiolog. Wrocław to miasto, w którym duże tempo życia sprawia, że często występują u mieszkańców kłopoty z serce. Dlatego warto odwiedzić naszą kompleksową Przychodnię Kardiologiczną CardioHome, w której zbadasz się i sprawdzisz, czy nic Ci nie dolega, czy potrzebujesz jednak opieki lekarzy-specjalistów. Kardiolog w naszej przychodni sprawdzi jak działa Twoje serce i układ naczyniowy, zaleci specjalistyczne badania diagnostyczne i w razie jakichkolwiek problemów udzieli Ci profesjonalnej pomocy!

okulistyka Częstochowa

Nasza placówka zajmuje się diagnostyką oraz leczeniem wad widzenia. Okulista dziecięcy gabinetu Oculis przeprowadza między innymi badanie wzroku pod kątem trudności szkolnych oraz pomiar ostrości i ocenę postrzegania obuocznego. Na naszej stronie internetowej znajdą Państwo pełen zakres usług. Zapraszamy!

USG Gdynia

Gabinet świadczy usługi z zakresu rehabilitacji ambulatoryjnej oraz domowej zarówno osób starszych, jak i dzieci oraz kobiet w ciąży. Fizjoterapia w Przychodni Morskiej w Gdyni obejmuje między innymi krioterapię, sonoterapię, laseroterapię, magnetoterapię, hydroterapię, a także światłolecznictwo. W przypadku osób po urazach ortopedycznych, wypadkach komunikacyjnych, udarach czaszkowo-mózgowych oraz zabiegach operacyjnych, istnieje możliwość umówienia wizyty domowej, po wcześniejszym uzgodnieniu drogą telefoniczną.

klinika stomatologiczna

Nasza klinika stomatologiczna to przede wszystkim kompleksowa obsługa pacjentów. Naszą misją jest świadczenie usług na najwyższym możliwie poziomie. Leczenie kanałowe, implanty, wybielanie zębów, dentysta dziecięcy to tylko niektóre z oferowanych usług. Gabinet wyposażony jest w nowoczesny sprzęt, co daje nam szansę na zapewnienie naszym pajetom komfortu i pewności.

Defibrylatory AED

Witaj w Walmed. Jako dystrybutor najnowocześniejszego sprzętu medycznego oferujemy defibrylator Lifepak - idealny do ratowania życia osoby nieprzytomnej z oznakami zatrzymania krążenia. Pobudzenie bicia serca prądem elektrycznym pozwala błyskawicznie przywrócić bicie serca i podtrzymywać je do udzielenia pomocy.

Prywatny psychiatra

W ramach świadczonego przez gabinet wsparcia, możliwe jest otrzymanie recepty na leki, które mogą pomóc w np. zaburzeniach lękowych, depresji czy zaburzeniach obsesyjno-kompulsyjnych. Prywatny psychiatra świadczy pomoc dla osób, które chcą uzyskać pomoc w problemach ze zdrowiem. W nagłych przypadkach możliwe jest skorzystanie z wizyty bez kolejki.

Koncentrator tlenu  Rybnik

Zajmujemy się działalnością handlową i usługową w branży medycznej, w ramach której zajmujemy się wynajmem funkcjonalnego sprzętu. Express-Med ma do zaoferowania m. in. niezbędny u osób borykających się z problemem niewydolności oddechowej koncentrator tlenu. Rybnik to miasto, w której nasza wypożyczalnia udostępnia wyłącznie urządzenia wykazujące się świetnymi parametrami, które są w pełni niezawodne. Zapewniamy, że dzięki nim będziecie w stanie otoczyć właściwą opieką Pacjenta, który w czasie choroby przebywa w domu.

Części zamienne do masek CPAP

W ofercie naszego sklepu znaleźć można nowoczesne i niezawodne aparaty CPAP. Jest to profesjonalny sprzęt przeznaczony dla ludzi leczących bezdech senny. Udostępniamy również części zamienne do masek oraz akcesoria wspomagające pracę tych urządzeń, takie jak przewody powietrzne, uszczelki, klipsy magnetyczne i wiele więcej.

Szkolenia farmaceutyczne

Oferta firmy skierowana jest do osób zainteresowanych pogłębieniem wiedzy medycznej i tej związanej z przemysłem medycznym. Warsztaty oferowane przez naszą firmę dokształcą Twoich pracowników z zakresu: marketingu, refundacji, umów handlowych, wyrobów medycznych, ochrony danych osobowych i badań klinicznych. Proponowane przez nas spotkania utrzymują wysoki poziom merytoryczny i przekazują uczestnikom dużo wiedzy praktycznej. Dbamy także o to, aby szkolenia farmaceutyczne poruszały aktualne, ważne dla branży zagadnienia.

Zioła na prostatę

Firma oferuje produkty farmaceutyczne łagodzące dolegliwości związane z różnymi problemami zdrowotnymi. Zioła na prostatę przeznaczone są dla mężczyzn w starszym wieku zmagającymi się z z chorobami gruczołu krokowego. Mają one pochodzenie w pełni roślinne, przez co są bezpieczne dla zdrowia człowieka.

Gabinet Stomatologiczny Szczecin

Koryzna to Gabinet Stomatologiczny w Szczecinie oferująca kompleksowe usługi w dziedzinie leczenia zachowawczego, endodoncji, chirurgii, protetyki oraz implantologii. Warto zaufać naszym specjalistom, aby cieszyć się z olśniewającego uśmiechu i zdrowia każdego dnia. Zapraszamy na przeglądy oraz konsultacje.

Uroginekologia Wrocław

Do naszej wrocławskiej placówki FizjoMedica można zgłosić się z problemami dotyczącymi nietrzymania moczu oraz obniżenia narządów miednicy mniejszej. Zajmujemy się bowiem uroginekologią. Specjalizujemy się także w waginoplastyce oraz w położnictwie. Więcej informacji o naszej ofercie znaleźć można na oficjalnej stronie kliniki.

Usg piersi Kraków

W gabinecie specjalisty ginekologa i położnika w Krakowie znajdziecie Państwo kompleksową pomoc. Ginekolog zajmuje się kompleksową diagnostyką chorób związanych z funkcjonowaniem kobiecego układu rozrodczego. W gabinecie można też wykonać rutynowe badania profilaktyczne, takie jak cytologia czy USG piersi.

AED

Akcesoria szkoleniowe są niezbędnym elementem edukacji każdej osoby, która poznaje specyfikę branży medycznej. Niezależnie od tego, jaką specjalizację wybierzesz, podstawy w formie pierwszej pomocy nie ominą Cię. Dostępne w naszej ofercie defibrylatory AED to materiały treningowe, które pomogą Ci pomagać innym.

Leczenie kanałowe zębów

Endodoncja jest to profesjonalna nazwa na leczenie kanałowe zębów. Stosuje się je w przypadku, gdy ząb jest w złej kondycji, ale nie jest konieczne jego wyrywanie. Zabieg wiąże się z dużym bólem, jednak jest on konieczny gdy chcemy mieć zdrowe i mocne zęby. Kanałowe leczenie zębów mimo iż bolesne - daje spore efekty w późniejszym etapie leczenia zęba. Zalecane jest do niego znieczulenie miejscowe. Sprawdź naszą ofertę.

dozownik do lewatywy

Sprzedajemy artykuły medyczne z zakresu różnych specjalizacji: stomatologii, ratownictwa, okulistyki, urologii i innych. W kategorii produktów urologicznych znajdziecie takie akcesoria jak basen sanitarny, cewnik do karmienia i odsysania, pojemnik do zbiórki i transportu moczu, czy dozownik do lewatywy.

Spodnie medyczne

Lekarzy obowiązuje specjalny strój do pracy, który wyróżnia ich, a także podkreśla, że w danym szpitalu, przychodni, czy gabinecie dentystycznym panuje idealna czystość. Fartuchy i spodnie medyczne muszą być wykonane z wytrzymałych i jasnych materiałów. W naszej ofercie znajdą Państwo wygodne fartuchy i spodnie medyczne, które spełnią wszystkie Państwa oczekiwania jakościowe i estetyczne. Będą one wspaniałą wizytówką Państwa działalności. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i przejrzenia naszej oferty!

Terapia par Bielsko-Biała

Bywa, że partnerzy po miesiącach lub latach związku, napotykają na swojej wspólnej drodze problemy, z którymi nie potrafią sobie sami poradzić. Wówczas warto wybrać się na terapię par w Bielsko-Biała, gdzie doświadczony psycholog postara się pomóc rozwiązać podłoże negatywnych emocji. Do najczęstszych zmagań należą: problemy ze spadkiem libido, niemożliwość posiadania potomstwa lub odwrotnie - nadmierne skupienie się jednej ze stron na dziecku, zdrada, nieumiejętność okazywania uczuć lub komunikacji.

Piaski do piaskarek

Profilaktyka w przypadku uzębienia jest niezwykle istotna - zaniedbania oznaczają zwykle kosztowne i poważne konsekwencje dla zdrowia. Z tego powodu w naszym sklepie internetowym znajdują się liczne narzędzia do zabiegów profilaktycznych - m.in. piaski do piaskarek, uszczelniacze czy pasty do usuwania osadu. Dostępne mamy produkty stworzone przez znanych wytwórców.

Opieka nad starszymi

Jeżeli Państwa rodzice lub dziadkowie potrzebują pomocy w codziennych czynnościach domowych, a Wy nie zawsze jesteście do ich dyspozycji, zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy. Elderis to opieka nad starszymi, która jest w pełni kompleksowa i zawsze dostosowana do indywidualnych potrzeb naszego Klienta. Zatrudniamy specjalistów, którzy nie tylko zadbają o towarzystwo, ale również zabiegi pielęgnacyjne, zakupy czy pomoc w czasie wizyt lekarskich. Działamy w oparciu o wieloletnie doświadczenie.

Usuwanie włókniaków Poznań

Chociaż proces starzenia wydaje się nieunikniony, to można go znacznie spowolnić, przywracając swojej skórze młody wygląd. Jednym z tego typu zabiegów jest usuwanie włókniaków. Dzięki niemu można usunąć sińce pod oczami, czy opadające powieki.Oferowany przez nas zabieg jest w pełni bezinwazyjny oraz bezpieczny.