Kancelaria prawna Leszno

W zakresie świadczonych czynności znajdują się konsultacje dotyczące regulacji z kodeksu rodzinnego oraz opiekuńczego. Kancelaria prawna Marcina Bartkowiaka z Leszna podejmuje się spraw rozwodowych, kwestii podziału majątku czy też alimentacyjnych. Dane kontaktowe i pełna lista obowiązków znajdują się na stronie internetowej.

Adwokat Mińsk Mazowiecki

Główna siedziba naszej kancelarii mieści się w Warszawie, jednak nasze filie znaleźć można również w Garwolinie oraz Mińsku Mazowieckim. Adwokat Dariusz Makulec świadczy pomoc w zakresie spraw związanych z prawem pracy, karnym, gospodarczym oraz rodzinnym. Współpracujemy z przedsiębiorstwami i osobami prywatnymi.

Porady prawne Gdańsk

Osoby, które prowadzą działalność gospodarczą powinny na bieżąco orientować się w obowiązujących przepisach i ich nowelizacjach ustaw. W tym celu mogą okazać się przydatne porady prawne, zarówno w formie doraźnej, jak również długoterminowej (stałej). Tego zadania podejmuje się adwokat Fafińska z Gdańska.

Prawnik Szczecin

Szczecin stwarzając warunki pracy dla tak wielu prawników, pozwolił jednocześnie na reklamową walkę na łamach lokalnej prasy. Nie ma chyba gazety, po otworzeniu której nie czytalibyśmy o kolejnych sukcesach lokalnych adwokatów, lub gdzie ze zdjęcia nie zerkałby na nas kolejny uśmiechnięty prawnik. Szczecin ma na swoim terenie Uniwersytet Szczeciński, w którym kształcą się kolejny prawnicy a co za tym idzie w mieście powstaną koleje miejsca, których specjalnością będzie obsługa prawna. Zapraszamy do skorzystania z oferty!

Porady prawne Katowice

W naszej kancelarii znajdziecie pomoc ze strony adwokatów, którzy obsługują klientów indywidualnych oraz firmy. Przygotowane przez nas zostaną porady prawne, w zakresie zagadnień regulowanych przez kodeks cywilny, karny czy rodzinny. Możecie się z nami spotkać w siedzibie naszego biura na terenie Katowic.

Adwokat

Serdecznie zapraszamy do Kancelarii Radcy Prawnego Macieja Panczerzyńskiego. Oferowane usługi prawne http://www.penczerzynski.pl/uslugi-na-rzecz-klientow-indywidualnych.html, obejmują m.in. pisemne porady prawne oraz kwestie odszkodowań i ochrony dóbr osobistych. Dodatkowe informacji znaleźć można pod podanym linkiem.