Kancelaria prawna Leszno

W zakresie świadczonych czynności znajdują się konsultacje dotyczące regulacji z kodeksu rodzinnego oraz opiekuńczego. Kancelaria prawna Marcina Bartkowiaka z Leszna podejmuje się spraw rozwodowych, kwestii podziału majątku czy też alimentacyjnych. Dane kontaktowe i pełna lista obowiązków znajdują się na stronie internetowej.

Adwokat prawo pracy Warszawa

W polskim porządku, podobnie jak w innych państwach o rozwiniętej gospodarce rynkowej, funkcjonuje zbiór przepisów, nazywany kodeksem, który reguluje szereg kwestii pomiędzy przedsiębiorstwem, a zatrudnionym przez nie osobami. Jedną ze specjalizacji naszej warszawskiej kancelarii jest właśnie prawo pracy. Adwokat z Tomczak i Partnerzy udzieli Państwu porad, sporządzi dokumentacje, zaopiniuje wniosek, a także przygotuje linię obrony na sprawę sądową. Nasze usługi kierujemy zarówno do klientów indywidualnych, jak i też przedsiębiorstw.

Adwokat Mińsk Mazowiecki

Główna siedziba naszej kancelarii mieści się w Warszawie, jednak nasze filie znaleźć można również w Garwolinie oraz Mińsku Mazowieckim. Adwokat Dariusz Makulec świadczy pomoc w zakresie spraw związanych z prawem pracy, karnym, gospodarczym oraz rodzinnym. Współpracujemy z przedsiębiorstwami i osobami prywatnymi.

Rozwody

Państwa szanse na pomyślne dla was rozstrzygnięcie sprawy sądowej znacznie wzrosną jeżeli reprezentuje was adwokat. Toruń to siedziba kancelarii DGK, dla której prawo cywilne stanowi jeden z głównych elementów działalności. Zajmujemy się reprezentowaniem klientów w sprawach o różnym charakterze i stopniu trudności. Gwarantujemy reprezentację klienta przed sądami. W szczególności podejmujemy się prowadzenia spraw o rozwody, alimenty, podział majątku czy ubezwłasnowolnienie.

Porady prawne Gdańsk

Osoby, które prowadzą działalność gospodarczą powinny na bieżąco orientować się w obowiązujących przepisach i ich nowelizacjach ustaw. W tym celu mogą okazać się przydatne porady prawne, zarówno w formie doraźnej, jak również długoterminowej (stałej). Tego zadania podejmuje się adwokat Fafińska z Gdańska.