Pizza Bydgoszcz

W naszej ofercie dostępna jest najsmaczniejsza pizza. Wykonywanie jej na cienkim cieście oraz świeże dodatki sprawiają, że cieszy się ona niezwykła popularnością wśród naszych klientów. Znajdziecie u nas także usługi cateringowe, pozwalające na obsługiwanie różnego rodzaju imprez, organizowanych w Bydgoszczy.

Lizaki reklamowe

Organizujesz spotkanie biznesowe i chcesz, aby Twoja firma dobrze wypadła? W takim razie musisz przemyśleć każdy szczegół - również to, co wręczysz gościom jako upominek! W tej roli świetnie sprawdzą się nasze lizaki reklamowe z dowolnym nadrukiem. Proponujemy je w dwóch wersjach: deseniowej oraz w formie kostki. Zapewniamy o doskonałym smaku każdego z nich!

Herbata Yerba Mate

Znany od wieków napar z ostrokrzewu paragwajskiego ma zbawienny wpływ na organizm. Obniża bowiem ciśnienie, działa rozkurczowo, stymulujące prace układu krwionośnego i pokarmowego, a zmniejsza ryzyko chorób miażdżycowych. Herbata Yerba Mate eliminuje uczucie zmęczenia, zaspakaja głód, a zarazem cudownie gasi pragnienie. W naszym sklepie internetowym znajdziesz mieszanki z dodatkiem trawy cytrynowej, guawy, skórki pomarańczy, guarany i nie tylko. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!

Szybkie obiady do pracy

Dziś wiele osób spędza większość swojego dnia w pracy i nie ma czasu na przygotowywanie domowych potraw. Rozwiązaniem tego problemu są gotowe posiłki do pracy, które można podgrzać w firmowej kuchni. Dzięki temu pracownicy mogą cieszyć się smacznym jedzeniem i czasem, który zaoszczędzili na gotowaniu.

Młynki do kawy

W sklepie internetowym http://www.herbata-kawa.pl/ znajdą Państwo zarówno kawę jak i herbatę. Sprzedawana przez nas kawa sprowadzana jest z najdalszych zakątków świata co daje Państwu możliwość posmakowania najróżniejszych jej odmian. Kawa, szczególnie ta dobra musi być nie tylko dobrze wyhodowana i przechowywana ale także i dobrze parzona, dlatego w naszej ofercie znajdują się także młynki do kawy najlepszej jakości.