Drukarki etykiet

W naszym asortymencie znajdziecie najlepsze i najbardziej wydajne drukarki etykiet. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na zapewnienie właściwej formy na przygotowanie potrzebnych Wam metek. Znajdziecie w naszej ofercie również rozwiązania umożliwiające przygotowywanie kodów kreskowych, jakie umieszczane są na wybranych produktach. Gwarantujemy Wam niezawodność i wieloletnie, bezawaryjne działanie naszych sprzętów, nawet podczas ich intensywnej eksploatacji. Zapewniamy Wam najlepsze ceny.

Kompresor śrubowy

Oferujemy wiele modelów sprężarek, o różnej pojemności zbiorników (od 270 do 500 litrów) oraz różnej mocy (od 5,5 do 15 kW). Kompresor śrubowy znajduje swoje zastosowanie w różnych typach przemysłu - od maszynowego, przez morski do spożywczego. Jego działanie opiera się na pracy dwóch wirników i ma na celu zwiększenie ciśnienia powietrza w urządzeniu.

Pranie odzieży sportowej

Jesteśmy firmą oferującą profesjonalne produkty piorące nie tyko dla hoteli i restauracji, ale także dla siłowni. Wiemy, jak ważne jest pranie odzieży sportowej, dlatego polecamy płyny do ciuchów oddychających i membranowych. W asortymencie posiadamy także odplamiacze tlenowe oraz środki do usuwania tłustych plam, na przykład z butów.

Serwis Witex

Jesteśmy doświadczoną ekipą w branży zabezpieczeń antywłamaniowych do mieszkań i domów. Oferujemy m.in. serwis Witex, który obejmuje naprawy, konserwację, montaż i demontaż oraz awaryjne otwieranie drzwi tworzonych przez tę markę. Dodatkowo naszym klientom zapewniamy doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego zabezpieczenia (klamki, zamki itp.).

Drukarki przemysłowe

W asortymencie naszego przedsiębiorstwa znajdują się najlepsze drukarki przemysłowe na rynku! To urządzenia wysokiej jakości, odznaczające się jednocześnie atrakcyjną ceną. Idealnie spełniają one swoją funkcję, nawet przy dużych nakładach! Zachęcamy do zapoznania się oraz skorzystania z naszych usług.

Czujnik otwarcia drzwi

Cenisz sobie wygodę i funkcjonalność? Liczysz się z wydatkami oraz opłatami, które generuje Twoje mieszkanie? Już dzisiaj możesz skorzystać z bardzo przemyślanych i odpowiadających potrzebom XXI wieku rozwiązań w postaci systemu "Inteligentny Dom". Firma Piri jest w stanie odpowiedzieć na indywidualne zapotrzebowanie konkretnego obiektu. Obejmuje to produkty, takie jak czujnik otwarcia drzwi, kamery bezprzewodowe zewnętrzne i wewnętrzne, lokalizatory i wiele innych. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Leasing pozycjonerów spawalniczych

Jeśli w Twoim warsztacie pracownicy zajmują się zgrzewaniem wielkogabarytowych konstrukcji, to sprawdź leasing pozycjonerów spawalniczych. Klientom oferujemy dzierżawę urządzeń o udźwigu od 600 do 25 tysięcy kilogramów, które znacznie ułatwią pracę i zwiększą bezpieczeństwo podczas prac wykonywanych na ciężkich konstrukcjach.

Wycena instalacji fotowoltaicznej

Oferujemy usługi, dzięki którym Państwa dom stanie się energooszczędny i przyjazny środowisku naturalnemu. Proponujemy innowacyjne systemy, dzięki którym możliwe jest znaczne ograniczenie zużycia energii elektrycznej. W zakres naszych usług, wchodzi zarówno wycena instalacji fotowoltaicznej, jak i jej montaż.

Podajniki taśmowe

Nasze podajniki taśmowe to wspaniałe i solidne urządzenia, które zwiększą wydajność pracy w Państwa firmie. Dodatkowym ich atutem jest precyzyjna konstrukcja, która zapewnia bezpieczeństwo nie tylko transportowanym produktom, ale również Państwa pracownikom! Przenośniki taśmowe to niezwykle przydatne urządzenia, które doskonale sprawdzają się w magazynach i halach produkcyjnych. Wykonujemy nasze przenośniki taśmowe, tak by były dostosowane do potrzeb naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

PN 82155

Przygotowaliśmy szeroki zakres nakrętek przeznaczonych do śrub, które doskonale sprawdzą się w zróżnicowanych maszynach i narzędziach. Zostały one wykonane zgodnie z normą PN 82155, a więc spełniają stosowne regulacje prawne. Do ich stworzenia wykorzystaliśmy różne klasy twardości stali kwasoodpornej, nierdzewnej i węglowej.

Zastawka kanałowa

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy Hydrochem, która prowadzi sprzedaż profesjonalnej armatury, przeznaczonej głównie dla przemysłu. Proponujemy naszym Klientom szeroki wybór zastawek kanałowych, dostępnych w różnych typach i parametrach, dzięki czemu każdy Klient znajdzie wersję odpowiednią dla siebie.

Wzorcowanie przyrządów pomiarowych

Posiadamy niezbędny sprzęt laboratoryjny, który obsługiwany przez specjalistów pozwala na precyzyjne wzorcowanie przyrządów pomiarowych. W tej chwili bierzemy na warsztat wszelkiego rodzaju instrumenty mechaniczne (czasomierze, głębokościomierze, suwmiarki, płytki wzorcowe, mikromierze, transametry) oraz elektroniczne (multimetry, woltomierze cyfrowe, amperomierze). W naszej ofercie znajdują się również usługi określenia i monitorowania badań, jakie należy wykonać na danym instrumencie oraz etykietowanie urządzeń i wiele, wiele innych.

Urządzenia do uzdatniania sprężonego powietrza

Szereg możliwości, które dają nam kompresory, sprawia, że są one wykorzystywane w wielu różnych branżach. Urządzenia do uzdatniania sprężonego powietrza z naszej oferty to specjalistyczny, nowoczesny sprzęt będący niezawodnym nośnikiem energii. Usuwamy zanieczyszczenia z tych maszyn, dzięki czemu przedłuża się ich żywotność.

Serwis drukarek Koszalin

Od wielu lat specjalnością naszej warszawskiej firmy jest serwis drukarek. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż stanowią one jeden z podstawowych elementów wyposażenia i funkcjonowania biur. Dlatego też staramy się świadczyć nasze usługi w taki sposób, aby stanowiły jak najmniejsze obciążenie dla codziennej pracy.

Podkładki plastikowe

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy Vermet, będącej producentem detali z tworzyw sztucznych, przeznaczonych do wyposażenia maszyn i urządzeń technicznych, wykorzystywanych w przemyśle. W naszym asortymencie znajdują się podkładki plastikowe, wyróżniające się dużą odpornością oraz solidnością.

chemia domowa

Jeśli dbasz o czystość, a kurz zbierający się na powierzchni mebli spędza Ci sen z powiek, odwiedź nasz internetowy sklep. Chemia domowa to kategoria powstała specjalnie z myślą o osobach ceniących porządek. W tej grupie sprzedażowej umieściliśmy m.in. magiczną gąbkę, zapachy do zmywarki, chusteczki nawilżane oraz płyny do mycia naczyń.

Serwis laptopów

Masz problem z notebookiem - odwiedź nasz serwis laptopów. Poznań - to właśnie tutaj zlokalizowana jest nasza firma zatrudniająca osoby znające się na komputerach jak nikt inny. Bez względu na to, czego od nas oczekujesz - serwisu wadliwego lub uszkodzonego sprzętu, instalacji oprogramowania czy obsługi informatycznej, jesteśmy w stanie sprostać Twoim oczekiwaniom. Wybierz nasz serwis laptopów w Poznaniu i przekonaj się, że w tej branży nie mamy sobie równych. Sprawimy, że Twój sprzęt komputerowy będzie działał bez zarzutu.

Producent opakowań foliowych

Profesjonalny, rzetelny i uczciwy producent opakowań foliowych - jeżeli właśnie z taką firmą chcesz nawiązać współpracę, trafiłeś we właściwe miejsce. Jesteśmy specjalistami w swojej branży - wszystkie powierzone nam zadania staramy się wykonywać starannie i solidnie, aby spełnić wymagania klientów. Jeżeli zależy Ci na tym, aby otrzymać najlepsze artykuły na rynku, zgłoś się do nas. Wybierając naszą firmę decydujesz się na skorzystanie z oferty najlepszego producenta, który nie zawiedzie Twoich oczekiwań.