Układ smarowania

Specjalnością firmy Jutech jest układ smarowania centralnego, który zaprojektujemy i naprawimy - niezależnie od oczekiwań Klienta czy też problemów, jakie posiada. Zajmujemy się różnego rodzaju pojazdami i maszynami przemysłowymi, a dzięki bogatemu asortymentowi jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu każdy niezbędny element. Niezawodność naszych rozwiązań, a także profesjonalizm specjalistów potwierdza wiele dotychczasowych realizacji, a także posiadany certyfikat jakości ISO. Zapraszamy do kontaktu.

strugarki

Nasza firma sprzedaje wszelkiego rodzaju maszyny stolarskie do obróbki drewna. Wśród naszych niezawodnych sprzętów można znaleźć profesjonalne piły, strugarki, rębaki, pleciarki, optymalizerki, prasy, szlifierki i wiele wiele więcej. Branża stolarska w obecnych czasach to zajęcie, które wymaga nie tylko ogromnej wiedzy na temat tego fachu, ale także stałego orientowania się na tym rynku. Z pewnością mogą Państwo liczyć na nasz profesjonalizm oraz rzetelne podejście do każdego zlecenia. Zapraszamy.

Drukarki etykiet

W naszym asortymencie znajdziecie najlepsze i najbardziej wydajne drukarki etykiet. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na zapewnienie właściwej formy na przygotowanie potrzebnych Wam metek. Znajdziecie w naszej ofercie również rozwiązania umożliwiające przygotowywanie kodów kreskowych, jakie umieszczane są na wybranych produktach. Gwarantujemy Wam niezawodność i wieloletnie, bezawaryjne działanie naszych sprzętów, nawet podczas ich intensywnej eksploatacji. Zapewniamy Wam najlepsze ceny.

Kompresor śrubowy

Oferujemy wiele modelów sprężarek, o różnej pojemności zbiorników (od 270 do 500 litrów) oraz różnej mocy (od 5,5 do 15 kW). Kompresor śrubowy znajduje swoje zastosowanie w różnych typach przemysłu - od maszynowego, przez morski do spożywczego. Jego działanie opiera się na pracy dwóch wirników i ma na celu zwiększenie ciśnienia powietrza w urządzeniu.

Pranie odzieży sportowej

Jesteśmy firmą oferującą profesjonalne produkty piorące nie tyko dla hoteli i restauracji, ale także dla siłowni. Wiemy, jak ważne jest pranie odzieży sportowej, dlatego polecamy płyny do ciuchów oddychających i membranowych. W asortymencie posiadamy także odplamiacze tlenowe oraz środki do usuwania tłustych plam, na przykład z butów.

Serwis Witex

Jesteśmy doświadczoną ekipą w branży zabezpieczeń antywłamaniowych do mieszkań i domów. Oferujemy m.in. serwis Witex, który obejmuje naprawy, konserwację, montaż i demontaż oraz awaryjne otwieranie drzwi tworzonych przez tę markę. Dodatkowo naszym klientom zapewniamy doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego zabezpieczenia (klamki, zamki itp.).

Obsługa serwerów

W ramach świadczonych przez nas usług znajduje się również obsługa serwerów, dzięki czemu nie musicie Państwo posiadać własnej serwerowni, która nie tylko zajmuje miejsce w firmie, ale także generuje dodatkowe koszty. Obsługa serwerów stanowi jeden z najważniejszych aspektów działania firmy, dlatego też zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.

Drukarki przemysłowe

W asortymencie naszego przedsiębiorstwa znajdują się najlepsze drukarki przemysłowe na rynku! To urządzenia wysokiej jakości, odznaczające się jednocześnie atrakcyjną ceną. Idealnie spełniają one swoją funkcję, nawet przy dużych nakładach! Zachęcamy do zapoznania się oraz skorzystania z naszych usług.

Czujnik otwarcia drzwi

Cenisz sobie wygodę i funkcjonalność? Liczysz się z wydatkami oraz opłatami, które generuje Twoje mieszkanie? Już dzisiaj możesz skorzystać z bardzo przemyślanych i odpowiadających potrzebom XXI wieku rozwiązań w postaci systemu "Inteligentny Dom". Firma Piri jest w stanie odpowiedzieć na indywidualne zapotrzebowanie konkretnego obiektu. Obejmuje to produkty, takie jak czujnik otwarcia drzwi, kamery bezprzewodowe zewnętrzne i wewnętrzne, lokalizatory i wiele innych. Szczegółowe informacje znajdą Państwo na naszej stronie internetowej.

Garmin Forerunner 645

Nowoczesny zegarek sportowy posiada wbudowany odtwarzacz muzyki, na który można zgrać aż 500 utworów. Garmin Forerunner 645 posiada też możliwość dokonywania płatności. Jego niezwykle wytrzymała bateria może działać do 12 godzin w trybie GPS. Urządzenie na bieżąco śledzi parametry Twojego treningu, pokazując wskaźniki wydajności i oceniając efektywność ćwiczeń.

Leasing pozycjonerów spawalniczych

Jeśli w Twoim warsztacie pracownicy zajmują się zgrzewaniem wielkogabarytowych konstrukcji, to sprawdź leasing pozycjonerów spawalniczych. Klientom oferujemy dzierżawę urządzeń o udźwigu od 600 do 25 tysięcy kilogramów, które znacznie ułatwią pracę i zwiększą bezpieczeństwo podczas prac wykonywanych na ciężkich konstrukcjach.

Wycena instalacji fotowoltaicznej

Oferujemy usługi, dzięki którym Państwa dom stanie się energooszczędny i przyjazny środowisku naturalnemu. Proponujemy innowacyjne systemy, dzięki którym możliwe jest znaczne ograniczenie zużycia energii elektrycznej. W zakres naszych usług, wchodzi zarówno wycena instalacji fotowoltaicznej, jak i jej montaż.

Podajniki taśmowe

Nasze podajniki taśmowe to wspaniałe i solidne urządzenia, które zwiększą wydajność pracy w Państwa firmie. Dodatkowym ich atutem jest precyzyjna konstrukcja, która zapewnia bezpieczeństwo nie tylko transportowanym produktom, ale również Państwa pracownikom! Przenośniki taśmowe to niezwykle przydatne urządzenia, które doskonale sprawdzają się w magazynach i halach produkcyjnych. Wykonujemy nasze przenośniki taśmowe, tak by były dostosowane do potrzeb naszych klientów. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

PN 82155

Przygotowaliśmy szeroki zakres nakrętek przeznaczonych do śrub, które doskonale sprawdzą się w zróżnicowanych maszynach i narzędziach. Zostały one wykonane zgodnie z normą PN 82155, a więc spełniają stosowne regulacje prawne. Do ich stworzenia wykorzystaliśmy różne klasy twardości stali kwasoodpornej, nierdzewnej i węglowej.

Zastawka kanałowa

Zachęcamy do skorzystania z oferty naszej firmy Hydrochem, która prowadzi sprzedaż profesjonalnej armatury, przeznaczonej głównie dla przemysłu. Proponujemy naszym Klientom szeroki wybór zastawek kanałowych, dostępnych w różnych typach i parametrach, dzięki czemu każdy Klient znajdzie wersję odpowiednią dla siebie.

Wzorcowanie przyrządów pomiarowych

Posiadamy niezbędny sprzęt laboratoryjny, który obsługiwany przez specjalistów pozwala na precyzyjne wzorcowanie przyrządów pomiarowych. W tej chwili bierzemy na warsztat wszelkiego rodzaju instrumenty mechaniczne (czasomierze, głębokościomierze, suwmiarki, płytki wzorcowe, mikromierze, transametry) oraz elektroniczne (multimetry, woltomierze cyfrowe, amperomierze). W naszej ofercie znajdują się również usługi określenia i monitorowania badań, jakie należy wykonać na danym instrumencie oraz etykietowanie urządzeń i wiele, wiele innych.

Urządzenia do uzdatniania sprężonego powietrza

Szereg możliwości, które dają nam kompresory, sprawia, że są one wykorzystywane w wielu różnych branżach. Urządzenia do uzdatniania sprężonego powietrza z naszej oferty to specjalistyczny, nowoczesny sprzęt będący niezawodnym nośnikiem energii. Usuwamy zanieczyszczenia z tych maszyn, dzięki czemu przedłuża się ich żywotność.