NC na kartę

Codzienne oglądasz telewizję i pragniesz, aby oferowała ona cały pakiet nietresujących i zróżnicowanych programów? NC na kartę to ogromna funkcjonalność i rozbudowana propozycja programów. Nawet najbardziej nietypowe kanały mogą zagościć w Twoim domu. Atutem tego rozwiązania jest także możliwość przejęcia całkowitej kontroli nad wydatkami, co wiąże się w wybraniem określonej wartości doładowania. Sprawdź sam, jakie rozwiązanie będzie dla Ciebie najwygodniejsze i przyniesie najwięcej radości w Twoim domu.

Układ smarowania

Specjalnością firmy Jutech jest układ smarowania centralnego, który zaprojektujemy i naprawimy - niezależnie od oczekiwań Klienta czy też problemów, jakie posiada. Zajmujemy się różnego rodzaju pojazdami i maszynami przemysłowymi, a dzięki bogatemu asortymentowi jesteśmy w stanie dostarczyć Państwu każdy niezbędny element. Niezawodność naszych rozwiązań, a także profesjonalizm specjalistów potwierdza wiele dotychczasowych realizacji, a także posiadany certyfikat jakości ISO. Zapraszamy do kontaktu.

strugarki

Nasza firma sprzedaje wszelkiego rodzaju maszyny stolarskie do obróbki drewna. Wśród naszych niezawodnych sprzętów można znaleźć profesjonalne piły, strugarki, rębaki, pleciarki, optymalizerki, prasy, szlifierki i wiele wiele więcej. Branża stolarska w obecnych czasach to zajęcie, które wymaga nie tylko ogromnej wiedzy na temat tego fachu, ale także stałego orientowania się na tym rynku. Z pewnością mogą Państwo liczyć na nasz profesjonalizm oraz rzetelne podejście do każdego zlecenia. Zapraszamy.

wózki spalinowe

Przedstawiamy szeroki wybór towarów takich jak na przykład wózki magazynowe. W firmie Kuhn Polska możesz dostać urządzenia na zamówienie, dostosowane do wszystkich swoich potrzeb. Specjalny dział SPED stworzony został w celu projektowania maszyn, które mają za zadanie wykonywanie dokładnie określonych, specyficznych zadań.

Silnik serwo

Dostępne w naszej ofercie silniki serwo charakteryzujące się bardzo wysoką prędkością oraz momentem obrotowym. Mogą one pracować nawet w bardzo wymagających warunkach, zarówno w wysokich, jak i niskich temperaturach, a także znacznej wilgotności. Zachęcamy do zapoznania się z ich dokładnymi parametrami dostępnych modeli.

Drukarki etykiet

W naszym asortymencie znajdziecie najlepsze i najbardziej wydajne drukarki etykiet. Przygotowane przez nas rozwiązania pozwalają na zapewnienie właściwej formy na przygotowanie potrzebnych Wam metek. Znajdziecie w naszej ofercie również rozwiązania umożliwiające przygotowywanie kodów kreskowych, jakie umieszczane są na wybranych produktach. Gwarantujemy Wam niezawodność i wieloletnie, bezawaryjne działanie naszych sprzętów, nawet podczas ich intensywnej eksploatacji. Zapewniamy Wam najlepsze ceny.

Nagrzewnice elektryczne

Nagrzewnice kanałowe to sprzęt który bez wątpienia nam się przyda w pracy technicznej. Konieczne jest działanie długofalowe. Pozwoli nam ono na wzmocnienie swoich specjalistycznych umiejętności. Nie wystarczy tylko pracować, trzeba poszerzać swoją wiedzę, a także starać się dużo więcej osiągać każdego dnia. Nagrzewnice elektryczne to bardzo przydatne w zakładach produkcyjnych urządzenia, które wykorzystują pracownicy techniczni.

Spektrofotometr

Jeżeli szukają Państwo firmy specjalizującej się w dostarczaniu profesjonalnego sprzętu laboratoryjnego, to zapraszamy do skorzystania z oferty przedsiębiorstwa A-Biotech. Jednym z urządzeń, które znajdą Państwo w naszym asortymencie jest nowoczesny spektrofotometr do pomiaru w kropli. Szczegóły oferty są dostępne na naszej stronie.

Narzędziownia

Od wielu lat zajmujemy się produkcją różnego rodzaju wyrobów z tworzyw sztucznych. Jednym z działów naszej firmy jest narzędziownia, proponująca projektowanie oraz wykonywanie dowolnych elementów z wytrzymałych materiałów syntetycznych. Najczęściej są to formy wtryskowe, wykrojniki czy inne tego typu przyrządy.

Kompresor śrubowy

Oferujemy wiele modelów sprężarek, o różnej pojemności zbiorników (od 270 do 500 litrów) oraz różnej mocy (od 5,5 do 15 kW). Kompresor śrubowy znajduje swoje zastosowanie w różnych typach przemysłu - od maszynowego, przez morski do spożywczego. Jego działanie opiera się na pracy dwóch wirników i ma na celu zwiększenie ciśnienia powietrza w urządzeniu.

Pranie odzieży sportowej

Jesteśmy firmą oferującą profesjonalne produkty piorące nie tyko dla hoteli i restauracji, ale także dla siłowni. Wiemy, jak ważne jest pranie odzieży sportowej, dlatego polecamy płyny do ciuchów oddychających i membranowych. W asortymencie posiadamy także odplamiacze tlenowe oraz środki do usuwania tłustych plam, na przykład z butów.

Serwis Witex

Jesteśmy doświadczoną ekipą w branży zabezpieczeń antywłamaniowych do mieszkań i domów. Oferujemy m.in. serwis Witex, który obejmuje naprawy, konserwację, montaż i demontaż oraz awaryjne otwieranie drzwi tworzonych przez tę markę. Dodatkowo naszym klientom zapewniamy doradztwo w zakresie doboru odpowiedniego zabezpieczenia (klamki, zamki itp.).

zarządzanie IT

Dla nas najważniejsze jest to, aby w zasięgu państwa możliwości znalazły się najnowocześniejsze rozwiązania. Dlatego też warto sprawdzić, czy aby na pewno wykorzystują państwo w najbardziej efektywny sposób technologię informacyjną. Odpowiednie zarządzanie IT może usprawnić i przyspieszyć rozwój państwa firmy. Warto więc w tym aspekcie zaufać ekspertom.

Obsługa serwerów

W ramach świadczonych przez nas usług znajduje się również obsługa serwerów, dzięki czemu nie musicie Państwo posiadać własnej serwerowni, która nie tylko zajmuje miejsce w firmie, ale także generuje dodatkowe koszty. Obsługa serwerów stanowi jeden z najważniejszych aspektów działania firmy, dlatego też zapraszamy do kontaktu w celu ustalenia szczegółów współpracy.