Przesyłki paletowe

Przedstawiamy firmę Microstudio. Tylko u nas znajdziesz tak atrakcyjne ceny nadawania przesyłek o różnych gabarytach. Zajmujemy się również transportem zagranicznym. Przesyłamy paczki zwykłe, jak również przesyłki paletowe. Skontaktuj się z naszym doradcą w celu omówienia szczegółów przewozu nietypowych rozmiarów towaru. Serdecznie zapraszamy!

Sprzątanie obiektów Warszawa

Dostępne w naszej ofercie profesjonalne usługi, takie jak skuteczne sprzątanie obiektów w Warszawie i okolicy to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na utrzymaniu czystości i estetyki różnych pomieszczeń i terenów. Swoje zlecenia zawsze wykonujemy rzetelnie oraz solidnie. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Adwokat rodzinny

Potrzebny Ci wykwalifikowany adwokat rodzinny we Wrocławiu? Dr Piotr Sołhaj to doświadczony adwokat. Gwarancja najwyższej jakości oferowanych usług, nie czekaj i skorzystaj już teraz z pomocy adwokatów. Kompleksowa obsługa prawna firm, spółek oraz planowanych i podejmowanych przedsięwzięć gospodarczych. Zapraszamy!

opłaty za korzystanie ze środowiska

Wielu inwestorów staje przed obowiązkiem uzyskania decyzji o uwarunkowaniach środowiskowych. Wszechstronną pomoc w tym zakresie uzyskać można w firmie Ekoglob. Zajmujemy się wykonywaniem analiz, badań, raportów oraz ocen niezbędnych przy składaniu wniosków o pozwolenie zintegrowane na korzystanie ze środowiska. Wykonujemy także profesjonalne badanie emisji spalin, poziomu hałasu, a także analizy fizykochemiczne ścieków oraz odpadów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w przygotowywaniu raportów ekologicznych.

usługi rachunkowe toruń

Jako doświadczona firma, która od wielu lat wspiera największe przedsiębiorstwa w Polsce, zdajemy sobie sprawę jak duże znaczenie ma powierzenie przygotowywania dokumentacji finansowej zewnętrznej grupie. Przyczynia się do zwiększenia wydajności wśród pracowników. D&M to biuro rachunkowe w Toruniu, które zajmuje się między innymi sporządzeniem sprawozdań finansowych do Głównego Urzędu Statystycznego, ewidencjonowaniem zdarzeń gospodarczych, odbiorem dokumentów, a także analiza i doradztwem podatkowym.

Zarządzanie programem

Chcielibyście w waszej pracy uniknąć niewystarczającego zaangażowania interesariuszy czy nierealistycznych oczekiwań, co do zdolności i potencjału organizacje? W takim wypadku koniecznie przystąpcie do profesjonalnego kursu z zakresu zarządzania programem, który jest organizowany przez firmę Skills. To właśnie oni dysponują największymi ekspertami w wielu dziedzinach związanych z biznesem, co gwarantuje, że przekazana uczestnikom wiedza na pewno przyda się w ich późniejszej pracy. Zapraszamy na stronę!

Biuro rachunkowe Bydgoszcz

W ramach naszej oferty znajdziecie profesjonalnie wykonywane usługi przez nasze biuro rachunkowe. Znajdziecie u nas pomoc ze strony doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, dzięki którym możliwe jest tworzenie właściwych rozliczeń księgowych dla naszych klientów. Przygotowane przez nas zostaną odpowiednie zestawienia ksiąg handlowych, podatkowe, w tym przygotowane zostaną PITy, CiTy oraz VATy. Naszą siedzibę znajdziecie w Bydgoszczy, gdzie możecie się spotkać z nami i omówić szczegóły współpracy.

Koperty bezpieczne

Dla osób, które potrzebują zabezpieczenia do przewożenia ważnych dokumentacji czy też gotówki albo próbek materiałowych polecamy nasze koperty bezpieczne, które gwarantują Państwu bezpieczeństwo podczas transportu ważnych przedmiotów. Koperty bezpieczne dostępne są w naszym sklepie w różnych rozmiarach, które możecie Państwo dostosować do wielkości przesyłanych czy przewożonych przedmiotów. Możecie je Państwo także dobierać ze względu na kolorystykę, a mianowicie możecie Państwo zakupić koperty białe czy też przezroczyste.

rachunek zysków i strat

W ramach tworzonej przez przedsiębiorstwo dokumentacji księgowej niezwykle ważne miejsce zajmują sprawozdania finansowe. Zawierają one między innymi takie informacje, jak rachunek zysków i strat, przepływów pieniężnych, czy też zmian w kapitale własnym. Nasz system pozwoli Państwu realizację tego typu analiz.

Bizhub c224e

W asortymencie naszej firmy znajdziecie wydajne i niezawodne kserokopiarki firmy Konica Minolta na sprzedaż lub wynajem. Szczególnym powodzeniem cieszy się model kolorowy Bizhub c224e. Prowadzimy również profesjonalny serwis tych urządzeń. Zapewniamy, że to właśnie nasza firma jest najlepszym wyborem zarówno w przypadku chęci kupienia lub wynajęcia kserokopiarki, jak również w przypadku awarii lub uszkodzenia sprzętu. Dzięki przygotowanym przez nas rozwiązaniom możliwe jest odpowiednie wyposażenie Waszych biur w najbardziej funkcjonalne i niezawodne maszyny.