Przesyłki paletowe

Przedstawiamy firmę Microstudio. Tylko u nas znajdziesz tak atrakcyjne ceny nadawania przesyłek o różnych gabarytach. Zajmujemy się również transportem zagranicznym. Przesyłamy paczki zwykłe, jak również przesyłki paletowe. Skontaktuj się z naszym doradcą w celu omówienia szczegółów przewozu nietypowych rozmiarów towaru. Serdecznie zapraszamy!

Sprzątanie obiektów Warszawa

Dostępne w naszej ofercie profesjonalne usługi, takie jak skuteczne sprzątanie obiektów w Warszawie i okolicy to najlepsze rozwiązanie dla wszystkich osób, którym zależy na utrzymaniu czystości i estetyki różnych pomieszczeń i terenów. Swoje zlecenia zawsze wykonujemy rzetelnie oraz solidnie. Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Zarządzanie programem

Chcielibyście w waszej pracy uniknąć niewystarczającego zaangażowania interesariuszy czy nierealistycznych oczekiwań, co do zdolności i potencjału organizacje? W takim wypadku koniecznie przystąpcie do profesjonalnego kursu z zakresu zarządzania programem, który jest organizowany przez firmę Skills. To właśnie oni dysponują największymi ekspertami w wielu dziedzinach związanych z biznesem, co gwarantuje, że przekazana uczestnikom wiedza na pewno przyda się w ich późniejszej pracy. Zapraszamy na stronę!

Biuro rachunkowe Bydgoszcz

W ramach naszej oferty znajdziecie profesjonalnie wykonywane usługi przez nasze biuro rachunkowe. Znajdziecie u nas pomoc ze strony doświadczonych i wykwalifikowanych specjalistów, dzięki którym możliwe jest tworzenie właściwych rozliczeń księgowych dla naszych klientów. Przygotowane przez nas zostaną odpowiednie zestawienia ksiąg handlowych, podatkowe, w tym przygotowane zostaną PITy, CiTy oraz VATy. Naszą siedzibę znajdziecie w Bydgoszczy, gdzie możecie się spotkać z nami i omówić szczegóły współpracy.

Koperty bezpieczne

Dla osób, które potrzebują zabezpieczenia do przewożenia ważnych dokumentacji czy też gotówki albo próbek materiałowych polecamy nasze koperty bezpieczne, które gwarantują Państwu bezpieczeństwo podczas transportu ważnych przedmiotów. Koperty bezpieczne dostępne są w naszym sklepie w różnych rozmiarach, które możecie Państwo dostosować do wielkości przesyłanych czy przewożonych przedmiotów. Możecie je Państwo także dobierać ze względu na kolorystykę, a mianowicie możecie Państwo zakupić koperty białe czy też przezroczyste.

rachunek zysków i strat

W ramach tworzonej przez przedsiębiorstwo dokumentacji księgowej niezwykle ważne miejsce zajmują sprawozdania finansowe. Zawierają one między innymi takie informacje, jak rachunek zysków i strat, przepływów pieniężnych, czy też zmian w kapitale własnym. Nasz system pozwoli Państwu realizację tego typu analiz.

Ulga na dziecko

Jako podatnik masz prawo do zmniejszenia swojego rocznego podatku dochodowego - ulga na dziecko dotyczy bowiem zarówno rodziców, jak i opiekunów zastępczych. Otrzymać może ją każdy, kogo pociecha nadal się uczy (mogą to być także dorośli, np. studenci kontynuujący naukę po szkole średniej) i która dalej zamieszkuje z opiekunami prawnymi.

Dokumentacja cen transferowych

By powiązania kapitałowe działały sprawnie, przydatna okazuje się pomoc prawna. W kancelarii WTS Saja świadczymy takie usługi, jak dokumentacja cen transferowych czy wskazywanie obszarów optymalizacji kosztów. Wspieramy klientów w przygotowaniu i aktualizacji niezbędnych dokumentów. Wraz z interesantami dokonujemy weryfikacji globalnej cen i wyliczamy uzyskany dochód.