Odzież z nadrukiem

Atrakcyjna odzież z nadrukiem wykonana na bazie odzieży sportowej sprawdzonych producentów ubrań sportowych. Atrakcyjne fasony, solidne wykonanie, sprawdzone technologie i wiele więcej. Odzież z nadrukiem, a w niej także polary i kurtki reklamowe tworzone pod indywidualne zamówienie klientów. Wejdź i wybierz coś dla siebie.

Kubki z nadrukiem

Jeżeli zastanawiasz się nad obraniem drogi odpowiedniej, czyli skutecznej i jednocześnie taniej kampanii marketingowej, to mamy dla ciebie niezwykle ciekawą propozycję. Są nią kubki z nadrukiem. Pod tą szeroka kategorią ukryliśmy zarówno wyroby ceramiczne - także eleganckie filiżanki z podstawkami, jak i szklane - w tym tradycyjne szklanki.

Koszulki firmowe

Jeśli chcesz, aby Twoja firma była zauważona, zdecyduj się na koszulki firmowe. Greenprint wykona nadruki metodą sitodruku lub cyfrową, a jakość grafik będzie doskonała. Zdecyduj się także na stworzenie indywidualnych toreb bawełnianych i innych gadżetów, które sprawią, że Twoja marka będzie rozpoznawalna.

Kolportaż materiałów reklamowych Włocławek

Nasza agencja marketingowa we Włocławku zajmuje się między innymi tworzeniem kampanii ATL i BTL, stron WWW oraz aplikacji. Nasza praca to także projektowanie oraz dystrybucja materiałów reklamowych. Po rozpoznaniu grupy docelowej bierzemy na siebie rozprowadzenie ulotek/gazetek promocyjnych między innymi do centrów handlowych oraz za wycieraczki samochodów.

Digipack

Zależy Państwu na tym, by wkładane do komputera krążki z danymi zabezpieczyć jak najlepszym pudełkiem? Opakowania na płyty CD typu digipack, jakie znajdziecie w asortymencie naszej firmy, zapewnią delikatnym materiałom estetyczny wygląd oraz bezpieczeństwo. Zapraszamy do sprawdzenia szczegółów oferty na naszej stronie.

Reklama pneumatyczna

Naszą specjalnością jest reklama pneumatyczna, która jest jedną z bardziej interesujących i efektownych form marketingu. W ofercie mamy różne wzory balonów i bram, które wymagają stałego zasilania wentylatorem. Dokładamy także wszelkich starań, aby Państwa projekty znalazły odzwierciedlenie w naszych wyrobach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zrealizowaniu wielu rozmaitych zleceń, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najwyższą jakość produktów oraz zadowolenie ze współpracy.