Odzież firmowa z nadrukiem

Atrakcyjna odzież z nadrukiem wykonana na bazie odzieży sportowej sprawdzonych producentów ubrań sportowych. Atrakcyjne fasony, solidne wykonanie, sprawdzone technologie i wiele więcej. Odzież z nadrukiem, a w niej także polary i kurtki reklamowe tworzone pod indywidualne zamówienie klientów. Wejdź i wybierz coś dla siebie.

Reklama pneumatyczna

Naszą specjalnością jest reklama pneumatyczna, która jest jedną z bardziej interesujących i efektownych form marketingu. W ofercie mamy różne wzory balonów i bram, które wymagają stałego zasilania wentylatorem. Dokładamy także wszelkich starań, aby Państwa projekty znalazły odzwierciedlenie w naszych wyrobach. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz zrealizowaniu wielu rozmaitych zleceń, jesteśmy w stanie zagwarantować Państwu najwyższą jakość produktów oraz zadowolenie ze współpracy.

Banery Szczecin

Nasza oferta skierowana jest do osób, które potrzebują trwałej formy reklamy w pomieszczeniach i poza nimi. Takie są banery produkowane w Szczecinie. Tworzone są one z siatki mesh, która przepuszcza światło i powietrze. Dzięki małym splotom oczek, nasze nadruki zachowują wyraźny wygląd. Oprócz tego produkujemy także między innymi gadżety reklamowe, ulotki i wizytówki.

Druk instrukcji do lekarstw

Nasza firma zajmuje się również specjalistyczną produkcją ulotek farmaceutycznych. Druk instrukcji do lekarstw musi być zgodny ze szczegółowymi regulacjami krajowymi oraz unijnymi. Nasze produkty charakteryzują się odpowiednią czcionką, odstępem między wersami oraz formatem, który pozwala na umieszczenie w pudełku z preparatem.

naklejki na żywność

Nasza firma od lat zajmuje się projektowaniem i drukowaniem etykiet na różnego rodzaju produkty. Jednym z rodzajów etykiet, jakie można u nas zamówić, są naklejki na żywność. Zgodnie z prawem, powinny one zawierać określone informacje, dlatego zachęcamy, by to naszej firmie zlecić ich profesjonalne wykonanie.

owijki paletowe

Zachęcamy przedsiębiorców do skorzystania z naszej oferty i wyboru sprawdzonych akcesoriów reklamowych. Firma zajmuje się produkcją elementów zawierających logo, dodatkową grafikę oraz nazwę firmy. Oferujemy ekspozytory i innego typu stojaki, na których Twoje wyroby będą się świetnie prezentować. W ofercie też owijki paletowe.

Linda Evans

W naszym serwisie znajdziesz nie tylko najnowsze informacje o gwiazdach, ale także opisy kultowych aktorów sprzed lat. Jedną z takich postaci jest z pewnością Linda Evans, która w roku 1981 grała w znanym na całym świecie serialu "Dynastia". Dzięki nam możesz dowiedzieć się jak wyglądało życie kobiety po zakończeniu tego kultowego show.

fakty

Chcesz być zawsze na bieżąco z tym, co się dzieje w naszym kraju oraz na świecie? Sprawdzaj regularnie fakty, które możesz usłyszeć w naszym radiu oraz przeczytać na stronie internetowej. Staramy się zawsze jak najszybciej przekazać ci wszystkie najnowsze informacje, które oczywiście dokładnie sprawdzamy.

materiały FDM do druku 3d

W naszej firmie zajmujemy się wykonywaniem modeli trójwymiarowych przy wykorzystaniu zaawansowanych technologicznie maszyn. W tym celu stosujemy różnego rodzaju materiały do druku 3D, które różnią się od siebie parametrami technicznymi. Proponujemy między innymi tworzywa o wysokiej wytrzymałości na ścieranie i pękanie, a także imitujące drewno, gumę czy metal.

Druk wielkoformatowy

Nasza specjalna oferta obejmuje druk wielkoformatowy, który wyróżnia się doskonałą jakością i dopracowanymi szczegółami. Agencja fotograficzno-reklamowa Mazury zapewni Państwu szybką i sprawną realizację zamówienia, a także idealnie odwzoruje Państwa pomysł na grafikę. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z naszych usług.